چاپ کردن این صفحه
شنبه, 22 مهر 1396 08:16

چگونه نگهداری پیشگیرانه شما قادر است تا از سرمایه گذاریهایتان در تجهیزات صندوقهای فروشگاهی محافظت کند

ما تمایل داریم خرابی ها را درست زمانی ترمیم کنیم که بوجود بیایند. اما وقتی که آن چیز را در لیست دارایی های ارزشمند تجاری همچون سیستم های صندوق های فروشگاهی POS وارد میکنیم ، در این زمان است که این نوع رفتار کاملاً ، نادرست و منجر به خسارت و از دست دادن بهره وری مانند ، اختلال در فروش و دست کم از دست دادن محاسبات دقیق و درنتیجه آسیب به کسب و کار را نتیجه میشود.

برای مثال زمانی که اتومبیل خود را برای یک بررسی معمول به خدمات پس از فروش میبرید ، این بدان معنی است که هر گونه مشکلات بالقوه را قبل از اینکه بتوانند به قطعه ایی آسیب جدی بزنند پیشگیری نماییم.

بنابراین واحدهای تجاریی که از سخت افزار های صندوق فروشگاهی یا  POS به منظور بهبود در ارائه خدمات به مشتریان و برای بهره وری هر چه بهتر واحد تجاری خود مانند کنترل مالی در سرمایه گذاری های انجام شده در هر بخش بصورت خودکار ، استفاده میکنند این نوع آینده نگری را در پیشگیری از خرابی سیستمها به  عنوان یک دغدغه حیاتی دراین زمینه پذیرفته اند.

 البته داشتن این دغدغه در کل ماشین آلات هر کسب و کاری که در تمام طول روز کار می کنند نیز یکسان است چرا که  استفاده دائمی از سیستمها در استهلاک آنها اجتناب ناپذیر بوده و بزودی بر روی عملکرد آنها تاثیر می گذارد.

در اینجا به پنج دلیل عمده برای بستن یک قرارداد سرویس و نگهداری پیشگیرانه برای سیستم POS را اشاره میکنیم.

  1. چرخه عمر سیستم را گسترش دهید

با انجام منظم سرویس های دوره ایی در صندوقهای فروشگاهی عمر سیستمها بیشتر گردیده و نتیجتاً شما مجبور به جایگزین کردن تجهیزات جدید نیستید.

 

  1. بهبود در کارایی

مهم است نرم افزارها را به روز رسانی کرده تا مطمئن شوید که سیستمها بهترین عملکرد را دارند خصوصاً با بروز رسانی سیستمهای تحت شبکه سیستمها بدرستی کار میکنند.

 

  1. بهبود در عملکرد

همواره هیچ سیستمی سطح کارایی مطلوب خود را از لحظه ی راه اندازی ، حفظ نمی کند و در طول زمان استفاده از آن ، مشکلات و موارد کوچکی شروع به ایجاد شده تا بر روند کارائی سرویس ارائه شونده از سوی سیستم تأثیر میگذارد.

 فقط تعمیر و نگهداری منظم ، قادر به پیشگیری و حفظ موارد عملکرد یک سیستم به حالت راه اندازی در بدو شروع میباشد، که این بهینه سازی در عملکرد به عنوان فرایند چرخه ای برای جلوگیری از خرابی نیز کمک کرده و سطح خدمات رسانی سیستم ، با کفیتی بالا را برای مدت طولانی حفظ می کند.

 

  1. حفظ سودآوری

نگهداری منظم سیستم می تواند بعنوان حفاظت از سودآوری در نظر گرفته شود. به ویژه در مورد سیستم های POS، که هر خرابی به معنای عدم فروش و ایجاد تنگناها و آسیب رساندن به خدمات رسانی به مشتریان میگردد.

 

  1. آمادگی برای تجربه ی رسیدن به حداکثر نقاط فروش

اکثر کسب و کارها دارای دوره هایی از فعالیت در اوج کاری خود هستند - برای مثال خرده فروشان در اعیاد ، صنعت گردشگری در تعطیلات تابستانی و اوقات فراغت. پس ضروری است که کسب و کارها در طول این دوره های شلوغ از حداکثر توانایی خود در امر فروش استفاده کنند تا زمانهای کم کاری و حتی بیکاری خود را جبران کنند.

خواندن 556 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 22 مهر 1396 09:35