توضیحات

یونو Yuno : قدرتمند اما زیبا و کم حجم ، طراحی شده از شرکت اورس AURES  فرانسه  متناسب با انواع نرم افزار های کاربردی در سیستمهای کاربری POS میباشد.

بدون فن خنک کننده ، کم حجم ، دارای کارائی بالا ، با تکنولوژی (Quad-Core Bay Trail platform ) در ابعاد مختلف صفحه‌ های لمسی ( معمولی : 4:3 15.1’’ و عریض : 16:9 15.6’’ ) مجهز به تکنولوژی ضد خش و ضد ضربه ، طراحی چند لمسی ( multi-touch ) با تشخیص لمسی انگشتان دست (PCAP technology).

قابلیت تغییر زاویه صفحه نمایش تا 90درجه ، و یا استفاده از لوازم جانبی قابل نصب بروی دیوار یا پایه در هر دو مدل صفحه‌ی نمایش معمولی و عریض 15”

ارائه شده با هارد 64 GB flash disk (2.5’’ SSD)

در دو مدل با CPU های قدرتمند و بدون فن خنک کننده به بازار ارائه گردیده

CPU Processor BayTrail J1900 Quad-Core

Broadwell I3 5010U

 

همچنین این سیستم دارای مقاومت بسیاربالای صنعتی در برابر چربی، ریز مانده‌های نان وغذا ، غبار ، لکه‌ های مایعات در آشپزخانه ها ، رستورانها و مراکز تهیه نان صنعتی.

اسکلت بندی آلومینیومی در بدنه این سیستم ، فضایی خنک را جهت تکنولوژی بسیار بالای آن فراهم آورده است

قابلیت نصب مستقیم برروی کلیه سطوح عمودی (Wall-mounted) مورد استفاده در خرده فروشیهای کوچک و کم فضا.

قابلیت نصب برروی پایه تا بتوان بهترین ارتفاع کار با دستگاه جهت کاربر و دید مشتری را تنظیم و از خستگی کاربر جلوگیری کرد

YUNO یک محصول کارآمد و دردسترس میباشد که با داشتن بسیاری از مزایا میتواند در تجهیزات فروشگاهی و رستورانی (بالا بودن تکنولوژی ، کاربری آسان ، نوآوری و طراحی خاص) آنرا به یک کالای همسطح در ارزشگزاری پولی قرار میدهد.

با سرمایه گذاری ارزشمند و خرید این دستکاه نسبت به دیگر تکنولوژی تجهیزات صندوق فروشگاهی میتوانید ، صرفه اقتصادی در زمینه های کاهش هزینه ها ی تعمیر و نگهداری و به طبع آن بالا بردن سود در مدت زمان طولانی را تجربه کنید.

قابل نصب بروی سیستم عامل های : Windows 8, Windows 7Pro, POSready7, Linux, Android