توضیحات

رونمائی دیگری از شرکت AURES ، صندوق فروشگاهی مدل JAZZ ، با تکنولوژی نوین ومنحصر به فرد.
انقلاب نوینِ دیگری در مفهوم سخت‌افزارهای POS که امکان اجازه‌ی انتخابهای گسترده و متنوعی از پیکربندیهای مورد نیاز و درخور هر محیط خدماتی را ارائه میدهد و این در حالیست که هیچ یک از طراحی‌های منحصربه‌فرد AURES که تاکنون شناخته‌اید را ازدست نخواهید داد.
یکسان سازی JAZZ برحسب هرگونه نیاز در عرصه‌ی فناوری اطلاعات بر روی سخت افزار POS بوده و بخاطر موارد انتخابی مختلف ارائه شده‌ی برروی آن، مشتری را قادر میسازد تا در این حوزه تجارب عملیاتی خود را نیز بالابرده و بهینه نماید.
قابل استفاده بصورت یک ترمینال EPOS کلاسیک با پایه‌ی نگهدارنده‌ و نصب شده‌ی (JAZZPOLE) یا پایه‌ی‌خودپرداز کیوسک مانند (JAZZSCO) میباشد که بدین ترتیب راه حلهای چندمنظوره‌ی سخت‎‌افزاری را دراختیارقرار میدهد تا تعداد بیشماری پردازنده براحتی درکنار هم کارکنند.
بوردهای اصلی JAZZ در سه مدل پردازنده‌ی پرقدرت ، بدون فن خنک کننده و با ابعاد کوچکِ اینتل نسل ششم Intel Bay Trail Celeron J1900 و Intel Skylake i3-6100U و همچنین اینتل نسل هفتم Intel Kaby Lake i5-7300U قابل ارئه میباشد.
روشها و الگوهای پیش بینی شده در فناوریهای تحقق یافته‌ی JAZZ ، روند سریع پیشرفت تکنولوژی بسوی آینده بوده و پیشگام در توسعه‌ی نسل جدید صندوقهای فروشگاهی جهت به حداقل رساندن اثرات استرس زا در چالشهای آینده است.
با استفاده از تکنولوژی اتصالات هوشمندانه چون تکنیکِ، درهم چفت و جفت کننده‌ی هر گونه اتصالات فیزیکی اعم از قاب ، پایه ویا سخت افزارهای الکترونیکی قادرید فقط در ظرف چند ثانیه و بدون نیاز به هر ابزاری به سادگی غلاف پشت را باز کرده و ماژول پردازنده را جایگزین نمائید.
در مدل JAZZ به مدد پیاده سازی تکنولوژی جدیدی بنام USB-C، که توانایی انجام چندین وظیفه همزمان در برقراری ارتباطات را دارد، رشته کابلهای ارتباط داخلی به حد اقل رسیده است.
" قابل ذکر است تکنولوژی USB-C قادر به انتقال: برق، داده های آماری ، داده های تصویری و حتی بطورهمزمان اتصال به دستگاه های جانبی را مقدور کرده است."
ساختار اسکلت جذاب متشکل از "آلومینیوم و روی" در فیزیک“Z” مانند JAZZ ، قدرت ایجاد ثبات دستگاه بهمراه انعطاف پذیری آنرا به ارمغان آورده تا هنگام استفاده از این ترمینال کلاسیک در هر شرایط دمائی از خنک کنندها بصورت مطلوبی بهره گیرد.
طراحی دو گانه صفحه نمایش لمسی گرمایشی سازگار با ویندوز، کاربر و مشتری را قادر میسازد تا به آسانی ارتفاع و زاویه مورد تسلط را تنظیم و برای هرنوع وضعیت فیزیکی، آنها را در وضعیت کاملا راحت و پایدار بهره مند گرداند.
پایه های نگهدارنده و ایستگاهی بسیار زیبا و کم حجم و درعین حال قدرتمندِ صندوق فروشگاهی JAZZ نیز نشان دهنده این است که علاوه بر فضای بسیار کوچکی که بر روی کانتر فروش مورد استفاده قرارمیدهد، بسبب رعایت اصول معماری و تکنیکی در اجزاء ترکیبی و اختفاء هر گونه کابلهای اتصال دستگاه های جانبی به JAZZ ، بهترین شرایط در فضاسازی جهت استفاده بهینه بر روی کانتر فروش را ایجاد مینماید.


Specifications