درباره AURES

درباره شرکت فرانسوی  اؤرِس AURES

در سال۱۹۸۹ تاسیس و از سال ۱۹۹۹ در گروه کشورهای pan-Euronext ثبت گردید .

گروه صنعتی اُقس AURES تولید کننده سیستم های POS و لوازم جانبی مرتبط با آن میباشد که این سخت افزار ها مبتنی بر اصول کامپیوتر با سیستم مدیریت و کنترل فروش و خدمات در صنوف متفاوت پایه گذاری گردید و از آن جمله میتوان فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های خرده فروشی ، فروشگاههای بزرگ و هتلها را نام برد .

اصول کاری شرکت آئورس AURES 

طراحی صنعتی و منحصر به فرد سخت افزار POS و تجهیزات جانبی.

سخت افزارهای آئورس AURES  با سبکی متفاوت از دیگر برندها

سیستم ها و تجهیزات توسعه یافته و تولید شده توسط گروه اورس AURES نتیجه ۲۷ سال تخصص و تجربه در بخش خرده فروشی و بطور خاص بیشتر در تجهیزات فروشگاهی چون پایانه های فروشگاهی یا صندوقهای فروشگاهی و تجهیزات جانیی میباشد.

دیدگاه های مفهومی اورس AURES از صندوقهای فروشگاهی

 آخرین فن آوری های POS به اندازه کافی رشد نداشته ، با این حال پیشرفت آنها ممکن است.

علی رغم دریافت تقاضاهای فزایندی تولید کنندگان مارک های برتر و پیشتاز در توسعه صنعت سیستمهای صندوق های فروشگاهی به جهت ادغام عملکرد بهینه سخت افزاری با جنبه های طراحی ، زیبایی شناسی و استفاده از رنگ بطوریکه صندوق های فروشگاهی بتوانند تصویر و هویتی سازمانی را نیز برای خریدارانشان بوجود آورند ، بمدت طولانی نادیده گرفته شد ، که هم اکنون این عناصر از اجزای کلیدی و همه جانبه در صنعت خرده فروشی و محیط بازاریابی امروز نهادینه و غیرقابل اغماض شده است.

با تشکر از اُرِس AURES که در حال حاضر تکنولوژی محصولات  تولیدی صندوقهای فروشگاهی و تجهیزات جانبی آن  به جزء جدایی ناپذیری از دکوراسیون این گونه فروشگاه ها تبدیل شده که مسلما موفقیتی ویژه در روند فروش بازار آنرا محقق کرده و همچنین نقش با ارزشی در تقویت و ایجاد تفاوتی بنیادی در نام تجاری و تجهیزات فروشگاهی اؤرس AURES را رقم زده است.

 دفاتر ستادی شرکتهای زیر مجموعه اوقس AURES فرانسه

چهار شرکت تابعه تجاری

AURES بریتانیا واقع در نزدیکی منچستر جهت حفظ منافع تجاری در انگلستان و ایرلند.

AURES ایالات متحده آمریکا واقع در کالیفرنیا .

AURES استرالیا.

AURES آلمان واقع در نزدیکی مونیخ جهت حفظ منافع تجاری در مناطق آلمانی زبان سوئیس و اتریش.

و با حضور بین المللی در بیش از 50 کشور ، از طریق شبکه توزیع کنندگان، فروشندگان ، نمایندگی ها و همکاران که تا الآن توانسته با توانمندی بالا سهم بازار قابل توجهی داشته باشد.